Moments

Capture0001-5633-14-22.jpg

Obserwacja prostych codziennych chwil pozwala odkrywać ich wielobarwność i niepowtarzalność 

Każda historia składa się z momentów. Te zapamiętane stanowią odbicie naszych charakterów, wrażliwości i uczuć. Określają, kim jesteśmy i co nas porusza. Zawieszone w podświadomości powracają na widok konkretnego miejsca, przedmiotu, zestawienia barw lub dźwięków. Ulotne i niepowtarzalne – wywołują te same emocje, przeżywane w minionych sytuacjach. 

Długotrwała i uważna obserwacja prostych, codziennych momentów zainspirowała nas do stworzenia kolekcji Moments. Trwałą, wełnianą tkaninę skontrastowaliśmy z eterycznością przeżywanych chwil. Zaprojektowaliśmy subtelne akcenty przestrzeni, które stają się długotrwałym nośnikiem wspomnień. Utrzymane w delikatnych gamach brązów, beży i zieleni wprowadzają do wnętrza poczucie ciepła i element nostalgii. Wysokiej jakości materiał i dokładne wykończenie sprawiają, że każda poszewka i koc z kolekcji Moments wyróżnia się szlachetnością i niepowtarzalnością. 

Wszystkie elementy kolekcji odwołują się do codziennych chwil każdego dnia, które urzekły nas swoją prostotą i pięknem. Ciepłe popołudniowe słońce, które delikatne wpada do wnętrza tworząc niesamowitą grę światła i cieni (poszewka Afternoon light) czy krótka drzemka w ciągu dnia (koc Inemuri) to z pozoru zwyczajne momenty jednakże nasycone pełnią barw.

Inemuri

Myśli uciekają spod kontroli logiki, zdania układają się w niezrozumiałe komunikaty, rozmywa się obraz otaczającej nas rzeczywistości - powoli zanurzamy się w otchłań delikatnego snu. To moment w którym otulająca nas tkanina odgrywa istotną rolę, dając poczucie ciepła i bezpieczeństwa. Dlatego stworzyliśmy koc Inemuri (z jap. drzemka), który swoją barwą i miękkością pozwala stworzyć schronienie i stanowi dodatek do momentu sennego wyciszenia.

Afternoon light

Późne popołudnie, cisza, spokój. Promienie słońca delikatnie przesuwają się po ścianach wnętrza tworząc kontrast światła i cieni. Dynamizm zderza się z ulotnością. Właśnie ten moment zainspirował nas do stworzenia poszewki, w której jednolita tkanina skrywa tak wiele odcieni. Delikatne brązy i beże w zestawieniu z wełnianą tkaniną stanowią subtelny dodatek, który ociepla i uspokaja wnętrze, zupełnie jak popołudniowe słońce.

Prostota i piękno, które można odnaleźć w kolekcji Moments zachęca by odkrywać, tworzyć i przeżywać swoje własne momenty a zestawienie trwałej wełnianej tkaniny i subtelnych barw pozwala kreować wysmakowane kompozycje.

logotyp_yassen.png