yassen 

Tkaniny są jak obrazy.

Inspiracja, uczucie czy emocja mogą być wyrażone w dowolny sposób oraz zamknięte w każdej formie i przestrzeni. Wybieramy ją podświadomie i intuicyjnie, w taki sposób, aby pozwolić odbiorcy zrozumieć, kim jesteśmy i co chcemy przekazać.

Yassen to pracownia, w której formą wyrazu emocji jest tkanina – płótno, na które przelewamy myśli i uczucia. Za pomocą koloru, wzoru, kształtu czy doboru materiału tworzymy metafory naszych inspiracji. Tkaniny są dla nas jak obrazy, które możemy nie tylko podziwiać, ale także dotknąć, poczuć ich fakturę, miękkość struktury. Zamknięte w formy użytkowe oraz wprowadzone do naszego domu, potrafią całkowicie odmienić wystrój wnętrza. Dlatego w ramach yassen tworzymy proste dodatki zmieniające miejsca, w których mieszkamy, nadające im smaku i opowiadające historię. Staranne ręczne wykonanie oraz dbałość o detale i wykończenie sprawiają, że każdy z nich jest dopracowany i niepowtarzalny. Inspirujemy się tym, co nas otacza, dlatego nasza pierwsza kolekcja powstała w oparciu o kolory natury, które w połączeniu z wysokiej jakości materiałami pozwoliły stworzyć wyjątkowe poszewki na poduszki. To subtelne dodatki, które poprzez swoją miękkość zapewniają wygodę oraz wnoszą ciepło i przytulną atmosferę. 

Projektowanie i tworzenie prostych elementów naszej przestrzeni z użyciem tkaniny sprawia nam ogromną radość. Naszym marzeniem jest, aby każdy z aktualnych i przyszłych projektów niósł ze sobą coś więcej niż tylko fizyczną formę – aby inspirował i zachwycał ludzi wrażliwych na piękno.